373-ماه غریبستان،علی

ماه پرهیز،ماه تجدید بیعت ، ماه قرآن، ماه شبهای قدر ، ماه محبت، ماه ضربت و پرواز عدالت،ماه یاد خاطره های تلخ فریادهای در چاه و ناله های شبانه. و خاطره ها را با قطره اشکی همراه کردن که فقط به یادمان می آورد که چیزی گم کرده ایم و باید بدنبالش بگردیم . حس کنیم اویی را که نیست ،حس کنیم رفتاری را که نیست ، به یاد آوریم حاکمی را غم نان مردم داشت و ناشناس توزیع محبت و عشق می کرد .در ترازویش کفه سیاست و دیانت در یک سطح بود و درد هایش را فقط با خود فریاد می کرد و خدایش. ماه غریبستان ،علی.

لطفا برای خواندن بقیه مطالب به اینجا مراحعه کنید

/ 7 نظر / 17 بازدید
فاطمه

دوست عزیز سلام وبلاگ خوبی داری .خوشحال میشوم سری هم به وب من بزنی (خصوصا اگر قصد کسب درامد مطمئن و خیلی عالی از اینترنت داری[چشمک])

درویشی

آموزش مایکرو سافت ویزیو Microsoft Office Visio 2000,2003,2007 رسم دیاگرام و نمودار و چارت پارتیشن و ... برای تمامی رشته ها مکانیک و مدیریت شبکه کام÷یوتر اطلاعات و دیتا بیس عمران فضای سبز معماری الکترونیک و ... زیرا برای همه رشته ها نماد و ایکون دارد حتما ببینید

سازمان آزادی اندیشه یاسین (SAAY)

به نام حق و به خاطر حقیقت «بازگردید و بازگردانید» آغاز حرکت بزرگ یک میلیون جریان؛ یک میلیون فریاد برای آزادی اندیشه ها و مصلوب کردن اندیشمندان و دگر اندیشان می رود که در ایران به سنتی پابرجا بدل شود. ما، اعضای مرکزی سازمان آزادی اندیشه یاسین (SAAY) - اولین سازمان مردمی ضد تفتیش عقاید در ایران- اعلام می‌کنیم که حرکت همه جانبه خود را علیه تفتیشگران و جلادان عقیده در ایران آغاز کرده ایم. در اولین مرحله از این حرکت و در پاسخ به جعل و تحریف تعالیم استاد ایلیا «میم» و در پاسخ به تخریبهای رسانه‌ای گسترده که علیه ایشان بیش از کس دیگری صورت گرفته، بر آنیم تا اندیشه های ایشان را به همگان برسانیم تا خود قضاوت کنند که چه کسانی شیطان و شیطان پرستند. ... ادامه در: www.saay-society.blogfa.com www.saay-society.persianblog.ir :: با مشارکت در این طرح، با ما همراه باشید::

friendship

جان من فدای ایران و ایرانیان عزیز، مسلمان،مسیحی‌،یهودی،بهائی،ملا،آخوند، بی‌ دین، همه و همه من قربان همه. بقول معروف این نیست بگذرد.

friendship

جان من فدای ایران و ایرانیان عزیز، مسلمان،مسیحی‌،یهودی،بهائی،ملا،آخوند، بی‌ دین، همه و همه من قربان همه. بقول معروف این نیست بگذرد.

www.BonyadeBesmellah.org

«بسم‌الله‌الرَّحمن‌الرَّحیم» خداوند مهربان را در روح هستی تجربه کن. دم روح‌بخش‌اش را در هوای بهاری، حرارت عشقش را در گرمی تابستان، طوفان تحول‌اش را در باد پاییز، و پاکی و خنکای روحش را در برف زمستان. ... «بنیاد جهانی بسم‌الله‌الرَّحمن‌الرَّحیم» www.BonyadeBesmellah.org