دلتنگی یلدا

شبی که آواز نی تو شنیدم / چو آهوی تشنه پی تو دویدم

دوان دوان تا لب چشمه رسیدم / نشانه‌ای از نی و نغمه ندیدم

تو ای پری کجایی که رخ نمی‌نمایی / از آن بهشت پنهان دری نمی‌گشایی

من همه جا پی تو گشته‌ام / از مه و مهر نشان گرفته‌ام

بوی تو را ز گل شنیدم / دامن گل از آن گرفته‌ام

تو ای پری کجایی که رخ نمی‌نمایی / از آن بهشت پنهان دری نمی‌گشایی

دل من سرگشته توست / نفسم آغشته توست

به باغ رویاها چو گلت بویم / در آب و آیینه چو مهت جویم / تو ای پری کجایی؟

در این شب یلدا ز پی‌ات پویم / به خواب و بیداری سخنت گویم / تو ای پری کجایی؟

 

مه و ستاره درد من می‌دانند / که همچو من پی تو سرگردانند

شبی کنار چشمه پیدا شو / میان چشم من هویدا شو

تو ای پری کجایی که رخ نمی‌نمایی / از آن بهشت پنهان دری نمی‌گشایی

بقیه مطالب

!

/ 10 نظر / 18 بازدید
nasserfbi18

با سلام. وبلاگ مفیدی داری. .. به وبلاگ من هم سری بزن. یه کار جدید شروع کردم. البته هنوز تا یکی دوماه آینده تکمیل میشه.. یک وبلاگ عمومی + 10 وبلاگ اختصاصی دیگر که به هم مرتبطشان کردم. حتما ببین و چون اول راهم راهنماییم کن. منتظرم.

nasserfbi18

با سلام. وبلاگ مفیدی داری. .. به وبلاگ من هم سری بزن. یه کار جدید شروع کردم. البته هنوز تا یکی دوماه آینده تکمیل میشه.. یک وبلاگ عمومی + 10 وبلاگ اختصاصی دیگر که به هم مرتبطشان کردم. حتما ببین و چون اول راهم راهنماییم کن. منتظرم.

شریک کودکیهای من شوید

آخرین یادگاری من قبل از رفتن - همشون برای خاطره بازی.... باخانمان-بسته ناطق-جزیره اسرارآمیز-مشاهیر بزرگ جهان-دوقلوهای افسانه ای-گوریل انگوری-سرنتی پی تی-بلفی و لیلیبیت- زبل خان-بامزی-معاون کلانتر-پسر کوهستان- دهکده حیوانات-مدرسه موشها-هایدی-بچه های کوه تاراک-وروجک و آقای نجار-کوتلاس-پسرشجاع-تام سایر-کماندار نوجوان-خانواده دکتر ارنست-گامبا-چوبین-رامکال-بچه های کوه آلپ-زنان کوچک-آنشرلی با موهای قرمز- دور دنیا در 80 روز-سند باد-پینوکیو قدیمی-می تی کمان-بابا لنگ دراز-مارکوپولو-لولک و بولک-ممول-یوگی و دوستان-جیمبو-هاکلبریفین-دختری به نام نل-پسر مبتکر-خونه مادربزرگه-علی کوچولو-هاج زنبور عسل-هادی و هدی-سفرهای گالیور-حنا دختری درمزرعه-ارم و جیر جیر-پروفسور بالتازار-اسکیپی-اسکروچ-بچه های مدرسه والت-زی زی گولو - افسانه سه برادر-افسانه توشیشان-بارباپاپا-بل و سباستین-گوش مروارید-ای کیو سان-جنگل سبز-لوک خوش شانس -مسافر کوچولو- واتو واتو -چاق و لاغر-اوشین-هانیکو -در برابر باد-کاراگاه دریک-ناوارو-پوارو-شمال شصت-قصه های مجید-هزاردستان-میرزا کوچک خان-پدرسالار-روزی روزگاری-سربداران-سلطان و شبان -خانه سبز -همسران-آیینه و ....

محسن

من که متوجه نشدم دلیل اینکه شما یک مطلب ر ادر وبلاگ ثبت می کنید چیست

محسن

من که متوجه نشدم دلیل اینکه شما یک مطلب ر ادر دو وبلاگ ثبت می کنید چیست

خاطرات یک مدیر

محسن خان عزیز دل! این که خیلی روشن است. اولا در دو وبلاگ ثبت نمی کنم بلکه بخشی از آن را اینجا می نویسم و برای ادامه اش میروید به وبلاگ دیگر. اینجا مستاجر هستیم. خانه ای خریده ایم و اسباب کشی کرده ایم انجا منتهی چون اعتباری نه به این هست نه به آن. و برخی هم هنوز اینجا را می شناسند فعلا اینجا راهم داریم تا همه خانه جدید را یاد بگیرند . اگر مشتری قدیمی باشید می دانید که اینجا زمانی خیلی بیننده داشت و نمی خواهم شرمنده حتی یکنفر باشم که بیاید و ما نباشیم!

مرجع الکترونیکی علوم مدیریت ایران

پايگاه اينترنتي"مرجع الکترونيکي علوم مديريت ايران" به آدرس eModir.com با همت جمعي از اساتيد و دانشجويان رشته مديريت کشور راه اندازي شد. بخش‌هاي مختلف اين سايت عبارتند از: تئوري‌هاي مديريت مقالات مديريتي معرفي نشريات علمي متون و جزوات مديريت اطلاعات مربوط به ادامه تحصيل در رشته‌هاي مديريت پايان نامه‌هاي دکتري و کارشناسي ارشد رشته مديريت معرفي سمينارهاي مديريتي معرفي پايگاه‌هاي علمي مصاحبه با کارآفرينان اسلايدهاي مديريتي اخبار بازار کار بانک اطلاعات اساتيد مديريت تالارهاي بحث و گفتگو معرفي وبلاگ‌هاي مديريتي و... *** خبر راه اندازي اين سايت را در خبرگزاري ها بخوانيد: خبرگزاري فارس http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8810020741 شبکه خبري الف: http://alef.ir/1388/content/view/60290 شبکه خبري برنا http://www.bornanews.com/vdcc.eqia2bq4pla82.html *** با انتشار خبر راه اندازي اين سايت و همچنين درج لينک اين سايت در ليست پيوندهاي سايت خود، به انتشار علوم مديريت کمک کنيد. *** عنوان لينک: مرجع علوم مديريت ايران آدرس: http://eModir.com (بدون www)

سحر

سلام وبلاگتون خیلی کاربردی و مفیده.واقعا مدیریت رکن مهمیه.پیروز باشید.

علی

باسلام و ارزوی قبولی عزاداریها من ازخوانندگان قدیم این وبلاگ هستم و استفاده های زیادی از این وبلاگ برده ام . جلداول کتاب خاطرات یک مدیر را هم تهیه کرده ام نمی دانم جلد دوم ان چاپ شده یا نه؟قبل از خرید کتاب از مطالب وبلاگ نکته برداری کردم و چند صد نکته مفید مدیریتی برای خودم استخراج کردم که خیلی مفید بود اخیرا این نکات را به صورت یک نرم افزار قابل نصب بر روی موبایل تبدیل کردم امیدوارم شما رضایت داشته باشیدراستش با خودم میگم کاش قبل از این کار از شما اجازه می گرفتم لطفا اگر رضایت داریداعلام کنید تا منم خیالم راحت بشه

مدیر

علی جان با ذکر منبع مجاز است نگران نباش ! جلد دوم تا دهم اماده است ولی دنبال ناشر می گردم! جلد اول را هم قصد تجدید چاپ دارم.